×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۹ مرداد - ۱۳۹۷  
true
false

به گزارش رخداد شمال، علی ادیانی نماینده مردم شهرستان های سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی در نشست توجیهی فنی نحوه برخورداری از تسهیلات اشتغال روستایی و نحوه استفاده از ضمانت نامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون که در سالن اجتماعات اداره کل تعاون با بیان اینکه کشورنیاز به آسیب شناسی دارد، اظهار داشت: مشکل امروز کشور فقدان منابع نیست اگر چه لازم است اما شرط کافی نیست.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب تاکنون اگر رقم تسهیلات بانک ها را که برای ایجاد اشتغال تخصیص دادند استخراج کنیم ایران را آباد می کردیم.این منابع کجا رفت! خروجی آن کجاست؟آیا دراقتصاد ملی ،پول پاشی شغل ایجاد می کند؟

نماینده مردم شهرستان های سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت:تمام دولت های جمهوری اسلامی از بعد انقلاب با مدلی که روی کاغذ پیاده می شد برای ایجاد اشتغال از محل بیت المال منابع اختصاص دادند.

وی افزود: البته استان از ظرفیت های خوبی برخوردار است اگر مدل مطلوب و خوب باشد می تواند افتخار خوبی را برای استان رقم بزند.

ادیانی با اعلام اینکه۶۴ هزار میلیارد تومان در بودجه سال ۹۷ برای ایجاد اشتغال منابع تخصیص داده شده است، گفت: در برنامه ششم ردپای اشتغال بویژه اشتغال روستایی در آن وجود دارد .

ادیانی بر ایجاد ستاد هوشمند با حضور نمایندگان مردم در مجلس ، مدیران موثر و دستگاه های ذیربط در استان تاکید کرد و در توضیح آن افزود: این ستاد می تواند با احصاء نیازمندی و تمرکز بر ایجاد اشتغال در مصرف درست منابع مدیریت کند.

وی اظهار داشت: قبل از اینکه اعتبار برای فعالیتی تخصیص یابد ، بایستی با تعریف مدل موارد مورد نظر ارزیابی شده و در جایگاه خود هزینه شود.

نماینده مردم شهرستان های سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۳۵۰ میلیارد تومانی که به مازندران در زمینه توسعه اشتغال روستایی اختصاص یافته خاطرنشان کرد: نیازمندیم که در جذب سریع  و صحیح  تلاش کرده و آن را به درستی هزینه کنیم.

ادیانی افزود: ما به توانمندی و صداقت مدیرانمان ایمان داریم و مطمئن هستیم تجربه های گذشته می تواند چراغ راه تصمیم امروز ما برای انجام فعالیت باشد به شرطی که درست و عالمانه فکر کرده و تصمیم بگیریم.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false