×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ آبان - ۱۳۹۷  
true
false

 به گزارش رخداد شمال ، پزشک متخصص ایرانی ازطریق ویدیو کنفرانس و در اتاق آنژیوگرافی بیمارستانی در مازندران تازه ترین شیوه جراحی مغز از طریق عروق را برای جراحان برجسته مغز و اعصاب جهان انجام می دهد.

دکتر عسگر قربانی ۲۱ خرداد ماه امسال این عمل جراحی را در بخش آنژیوگرافی بیمارستان ولیعصر (عج) قائمشهر برای شرکت کنندگان در کنگره جهانی نرواینترونشنیستها در پاریس فرانسه انجام می دهد.

دکتر محمد خورشیدی مدیر درمان استان مازندران در یک ضیافت افطاری با رسانه ها به خبرنگار ما گفت : با هماهنگی های انجام شده قرار است دکتر قربانی همزمان با برگزاری کنگره جهانی نرواینترونشن، جراحی  پیشرفته مغز از طریق  عروق را از آنژیوگرافی بیمارستان ولیعصر انجام دهد که به صورت مستقیم و زنده برای شرکت کنندگان در کنگره پخش می شود.

دکتر خورشیدی افزود : امسال پروفسور ‘ لوران اسپیل ‘ دبیر کنگره جهانی لینک فرانسه که برای ارزیابی درمانی و تجهیزاتی به مازندران سفر کرده بود که با حضور وی ۲ عمل آنژیوپلاستی مغز در کنار تیم پزشکی بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر قائمشهر انجام شد و بعد از آن جمهوری اسلامی ایران را به جمع کشورهایی پیوست که می توانند با پخش مستقیم اعمال جراحی در این کنگره جهانی به رخ بکشد.

وی توضیح داد : بر اساس تفاهمنامه و برنامه ریزی با دبیر کنگره مقرر شد تا در زمان برگزاری این کنگره مهم پزشکی جهان ، جراحی مغز از اتاق آنژیوگرافی بیمارستان تامین اجتماعی قائمشهر به صورت زنده برای حاضرین در پاریس پخش شود.

مدیر درمان استان مازندران با اشاره به اینکه اکنون قرارداد پخش مستقیم این جراحی مهم از طریق ماهواره فرانسوی منعقد شده است ، افزود : بیماری که باید در این برنامه زنده جراحی شود هم مشخص شده است.

وی با اعلام این که دکتر قربانی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و اینترونشنیست هستند گفت وی با بیمارستان ولیعصر قائمشهر قرارداد همکاری دارد .

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false