×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۶ آذر - ۱۳۹۷  
true
false

به گزارش رخداد شمال، محمد اسلامی استاندار مازندران روز یکشنبه در آیین نمادین بازگشایی مدارس مازندران که در بابلسر برگزار شد، افزود: موضوع مهم ما در آموزش و پرورش نقش دانش آموزان است و شیوه ای که امروز به صورت مهارت آموزی دانش آموزان مطرح است باید بدرستی اجرا شود.

وی تاکید کرد: اجرای درست این شیوه نیازمند آن است که دانش آموزان استعدادهای فردی خود را دنبال کنند، بتوانند با همدیگر کار گروهی انجام دهند و کار گروهی را به کار فردی ترجیح دهند.
اسلامی گفت: در شیوه جدید باید این تفکر حاکم شود که به جای فرد و یک دانش آموز، یک کلاس ، یک مدرسه و گروه از شاگردان یک کلاس شاگرد اول شوند و موفقیت ما در گرو رشد و شکوفایی تفکر و کار جمعی است.

وی بر ضرورت مدرسه محور کردن آموزش تاکید کرد و افزود: آنچه که در بحث تربیتی مهم است این است که دانش آموز در مدرسه و خانه باید به صورت یک شخصیت پرورده شود تا دوگانگی شخصیت پیدا نکند .

استاندار مازندران با ابراز تاسف از این که دو شخصیت پروری دانش آموزان در مدرسه و خانواده مشکلات زیادی برای جامعه ایجاد کرده است، ظهار داشت: باید مدرسه و خانواده تفکر واحد را اشاعه دهند چون دوگانگی شخصیت بچه ها را دچار بحران می کند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false