×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ آذر - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش رخداد شمال ؛ کارخانه تازه تأسیس بهار خواب تولید کننده تشک های تخت خواب ابر و اسفنج واقع در شهرک صنعتی شماره یک ساری که بر اثر فعالیت‌های انسانی دوم تیرماه دچار حریق شده بود ، در کمتر از ۴۰ روز ۱۰میلیارد ریال را توسط شخص مدیر عامل بیمه آسیا به عنوان پیش پرداخت دریافت نمود.

علی قاسمی مدیر عامل کارخانه بهار خواب ساری پس از گرفتن چک ۱۰ میلیارد ریالی پیش پرداخت خسارت از شخص مدیر عامل بیمه آسیا از مهندس نقی پور مدیر  امور شعب بیمه آسیا در مازندران قدر دانی کرد و گفت : دوم تیرماه کارخانه دچار آتش سوزی شد و همان روز کارشناسان بیمه در استان مازندران و ۴۸ساعت بعد تیم کارشناسی از تهران به محل کارخانه سفر کردند.

وی با بیان اینکه بررسی های کارشناسی با سرعت و دقت کامل بیمه آسیا قابل قدردانی است، افزود:امروز نیز شخص مدیر عامل بیمه آسیا به محل کارخانه حضور یافته است و برای از سر گیری فعالیت آن واحد تاکید دارند و این بسیار مهم و جای سپاسگزاری دارد.

وی تاکید کرد: رویکرد بررسی و پرداخت به موقع خسارت با هدف بازگشت کارگر به کار و رونق تولید درصنعت بیمه باید نهادینه شود و امروز این مقوله را بیمه آسیا عینیت بخشید.

قاسمی گفت که من از بیمه آسیا استان مازندران رضایتمندی کامل دارم و به طور یقین با این بیمه ادامه خواهم داد.

بر اساس برآورد اولیه کارشناسان شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خسات به این کارخانه وارد شد.

آتش نه تنها انبار کارخانه را به طور کامل سوزاند ، بلکه پس از سرایت به بخش‌های دیگر وارد سالن تولید شد و انجا را نیز به صورت کامل تخریب کرد.

همچنین بخشی از ساختمان اداری کارخانه نیز طعمه حریق شد و آسیب جدی دید.
به دلیل اشتعالزا بودن مواد ذخیره شده در انبار و گرمای هوا، اتش به سرعت شعله ور شد و به بخش‌های دیگر کارخانه سرایت کرد.

این آتش سوزی خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشت و همه عوامل انسانی کارخانه به سلامت از کارخانه خارج شده بودند.

مدیرعامل بیمه آسیا گفت: پرونده خسارت واحد تولیدی بهار خواب ساری هنوز به مرحله نهایی نرسیده است ،اما بیمه آسیا با پیش پرداخت ۱۰ میلیارد ریالی ، خواهان از سر گیری فعالیت این واحد تولیدی است.

بادین با بیان این نکته که بقیه خسارت نیز در اسرع وقت پس از نهایی شدن پرونده پرداخت می شود ، گفت : خسارت های سنگین به دلیل عمق خسارت وظایف ما را سنگین تر می کند و تامین رضایت مندی مشتریان بزرگ همواره مورد اهتمام همه کارکنان بیمه آسیا است.

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false