×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ آذر - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش رخداد شمال ، عباس سلطانیان مدیرکل آموزش متوسطه وزارت آموزش و پروش در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر اینکه سیاست مدرسه محوری برای مدیران مدارس باید به خوبی تبیین شود گفت: باید اهداف اجرای این سیاست برای جامعه هدف تبیین و تشریح شود.

مدیرکل آموزش متوسطه وزارت آموزش و پروش با بیان اینکه مهمترین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در برنامه ششم توسعه ، اجرای متوازن سند توسعه تحول بنیاد است گفت: اجرای متوازن سند تحول بنیادین مسئله بسیار مهمی است که باید برای اجرای آن ، باید ۲۳ هدف عملیاتی و ۱۳۱ راهکار را مدنظر قرار دهیم.

وی با عنوان اینکه سند تحول ملاک مهم در طرح مدرسه محوری است گفت: ارتقای کیفیت خدمات آموزشی و پرورشی و توسعه عدالت آموزشی در سند تحول بنیاد مورد توجه قرار گرفته است و این سند محقق نمی‌شود مگر آن را در مدرسه محقق کنیم.

سلطانیان با اظهار اینکه برای اجرای سند تحول در مدارس به مدرسه توانمند نیاز داریم گفت: سند تحول بنیادین در گروه داشتن مدارس توانمند و پویا است و مدرسه‌ای توانمند است که دارای نیروهای توانمند باشد.

مدیرکل آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: در بحث مدرسه محوری باید به شخصیت نیروهای فعال در مدارس احترام گذاشته شود و ما برای مدیران تصمیم گیری نکیم و ما باید سیاست‌ها را مشخص کنیم.

سلطانیان از ابلاغ بخشنامه مدرسه محوری به مدارس خبر داد و گفت: مدرسه محوری سیاستی با حاکمیت اخلاق و روابط انسانی است که باید مورد توجه قرار گیرد و تفویض اختیار اولین اصل آن به شمار می‌رود.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false