×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲ مرداد - ۱۴۰۳  
true
false

به گزارش رخداد شمال و به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا ، دکتر استاد هاشمی ، رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در همایش بزرگ مدیران بیمه آسیا ، با ارزیابی مثبت از عملکرد بیمه آسیا به عنوان بزرگترین بیمه خصوصی کشور و اظهار رضایت از حضور در این همایش بزرگ، اظهار داشت: برگزاری اینگونه همایش ها آورده علمی و عملیاتی در پی دارد و امیدوارم این نتایج برای تداوم موفقیت‌های بیمه آسیا مثمر ثمر باشد.

رئیس کل بیمه مرکزی در ادامه با اشاره به تغییر شاخص‌ها در تعیین توانگری مالی شرکت‌های بیمه، بیان داشت: در حال طراحی رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه با شاخص‌های شبکه فروش، ارزیابان خسارت و …هستیم تا فضای انتخاب شرکت‌های بیمه برای مشتریان تسهیل شود.

دکتر استاد هاشمی در ادامه افزود، بیمه آسیا با قدمت طولانی، پورتفوی خوب، پشتوانه مالی و کارشناسان زبده و کارآمد می‌بایست پرچمدار صنعت بیمه کشور باشد.

رئیس کل بیمه مرکزی با انتقاد از پذیرش پورتفوهای بزرگ توسط شرکت‌های کوچک اذعان داشت، در این فرایند و عدم توانایی شرکت‌های کوچک در انجام تعهدات بیمه‌ای، مشکلات بسیاری به وجود می‌آید و کل صنعت بیمه کشور متضرر می‌شود.

دکتر استاد هاشمی، همکاری با پلیس راهور در خصوص کروکی آنلاین، ایجاد بزرگترین صندوق پژوهش و فناوری کشور، تصویب آئین نامه اینشورتک ها و ارائه طرح های جدید در نمایشگاه الکامپ را مهم‌ترین فعالیت های اخیر بیمه مرکزی عنوان کرد.

رئیس کل بیمه مرکزی در پایان با اشاره به تقدیر و تشکربیمه مرکزی از بیمه آسیا در سال گذشته، اظهار داشت: با توجه به عملکرد و ارائه خدمات شایسته بیمه‌ای بیمه آسیا و ایجاد آرامش برای مردم امیدواریم بیمه آسیا در سال آینده نیز حائز تقدیر و تشکر باشد.

گفتنی است بیمه آسیا در سال ۱۴۰۲ در پی بررسی بیمه مرکزی از عملکرد مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران بیمه آسیا، فعالیت این شرکت بر اساس گزارش کمیته ارزیابی نهاد ناظر، در رعایت مصوبات شورای عالی بیمه، مثبت و شایسته تشویق ارزیابی شد.

بر اساس این گزارش، دکتر استاد هاشمی در حاشیه این همایش، در جمع صمیمانه مدیران و روسای شعب بیمه آسیا حضور یافت و از نزدیک با آنان گفت و گو کرد و به پرسش های آنها پاسخ گفت.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false