×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۳۰ مرداد - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش رخداد شمال ، علی اصغر قیصری مدیر سازمان دانش آموزی مازندران در جمع خبرنگان در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی با اشاره به فعالیت سازمان دانش آموزی، این سازمان را یک نهاد عمومی غیر دولتی تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش معرفی کرد و اظهار داشت: ۱۳۰۰ مربی و ۳۲ هزار دانش آموز عضو سازمان دانش آموزی مازندران هستند.

وی تربیت اجتماعی دانش آموزان را به همراه تعلیم مهم دانست و آن را از اهداف مهم سازمان دانش آموزی نام برد و افزود: حضور دانش آموزان در مجلس دانش آموزی از دیگر فعالیت های سازمان دانش آموزی است.

مدیر سازمان دانش آموزی مازندران گفت: طرح گردشگری دانش آموزی با بهره گیری از مدارس شبانه روزی تعطیل شده اجرا می شود.

وی افزود: بنا به دستور وزارت آموزش و پرورش نظارت بر سرویس مدارس سازمان دانش آموزی واگذار شد که از سال تحصیلی آینده نظارت بر این فعالیت شروع می شود.

قیصری ادامه داد: در نگاه اول شاید به نظر کار اقتصادی بیاید اما نگاه ما نگاه فرهنگی است چرا که به سرویس مدارس نیز به عنوان بخشی از کلاس درس دانش آموزان نگاه می کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه بهترین دستگاه برای ارتقاء و گسترش فرهنگ فعالیت های اجتماعی و گروهی آموزش و پرورش با حضور تعداد زیادی دانش آموزان است شاخه سمن های دانش آموزی در استان راه اندازی شده است.

وی افزود: از آنجایی که سازمان دانش آموزی خود یک نهاد عمومی غیر دولتی است در شاخه دانش آموزی؛ سمن می تواند تاثیر گذار باشد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false