×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲ مرداد - ۱۴۰۳  
true
false

به گزارش رخداد شمال؛ اجتماع بزرگ امام رضایی ها برای شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی شهید جمهور به همت دفتر کانون های خدمت رضوی شهرستان ساری با حضور یوسف نوری استاندار مازندران ، نوبخت فرماندار ، مدیران استانی و شهرستانی حسینی نژاد دبیر کانون های خدمت رضوی شهرستان ساری ، معاونین و خادمیاران رضوی در امامزاده یحیی ساری برگزار شد.

خادمیاران رضوی ساری همانند دیگر مردم مازندران با حضور در امامزاده یحیی همسو با رویکرد محرومیت زدایی آیت الله رئیسی ،رئیس جمهور شهید ،ضمن تجدید بیعت با امام زمان (عج) ، برای سیدالشهدای خدمت سوگواری کردند.

سید عباس حسینی نژاد دبیر کانون های خدمت رضوی شهرستان ساری در جمع خادمیاران امام رضایی شهید جمهور،ضمن عرض تسلیت به مناسب شهادت آیت الله رئیسی و هیئت همراهانش گفت: شوق به خدمت در ضمیر و ذات این مرد خدا قرار داشت که خدمت به خلق را یک عبادت و فریضه‌ی دینی و اعتقادی تلقی می‌کرد و از سوی دیگر دلبسته به انقلاب و شاگرد خمینی کبیر و مرید مقام معظم رهبری بود و بدین دلیل خدمت شایسته را در جهت ارتقای مشروعیت نظام تلقی می‌کرد و برای آن سر از پا نمی‌شناخت.

وی از عمده ترین خصلت و ویژگی شهید جمهور، اظهار کرد: عمده‌ترین خصلت و ویژگی بارز شهید آیت الله رئیسی، مردمی و از جنس مردم بودن بود که به نقل از خودشان«بنده فقر را نشنیده بودم بلکه آن را چشیده بودم.» لذا ایثار و از خود گذشتگی و ذوب شدن در ولایت نیز از ویژگی‌های تین شخصیت شمرده می‌شد.

حسینی نژاد ادامه داد: شهید جمهور پیرو و شاگرد مقام عظمای ولایت بود که دستورات ایشان را توصیه نمی‌دانست، بلکه از منظر یک امر ولایی بدان می‌نگریست.

دبیر کانون های خدمت رضوی شهرستان ساری در خصوص ارادت و توجه خاصی که آیت‌الله رئیسی به مردمان مازندران داشت، تصریح کرد: از آنجا که شهید آیت الله رئیسی از طبقه محروم و مستضعف جامعه بود و خود درد محرومیت را با گوشت و پوست و استخوان خود درک کرده بود، حامی و طرفدار مردم مستضعف بود.

وی افزود: آیت‌الله رئیسی خدمت به مردم را از افتخارات خود تلقی می کرد چرا که احساس می‌کرد این مردم نیاز به حمایت بیشتر دارن و رئیسی مرد انجام کارهای بر زمین مانده و یک بسیجی واقعی بود.

حسینی نژاد افزود:شهید جمهور برای قاطبه مردم حق و حقوقی برابر قائل بود و به آحاد مردم ایران عشق می‌ورزی و در سخنانش می گفت؛ من نماینده همه مردم ایران حتی مخالفین خود هستم.

دبیر کانون های خدمت رضوی شهرستان ساری از میزان شوق آیت الله رئیسی برای خدمت به مردم، خاطرنشان کرد: او عاشق مردم بود و برای خدمت به مردم آمده بود و به همین دلیل شعار انتخاباتی خود را خدمت به مردم و دولت خود را دولت مردمی نامید لذا شوق او در خدمت به مردم به اندازه‌ای بود که حتی یک روز تعطیل برای استراحت در خانه نماند و بیشتر از همه دولت‌های تاریخ ایران به سفرهای استانی رفت و پیوسته در میان مردم و برای مردم تلاش کرد.

حسینی نژاد اظهار کرد: صنعت و کارخانه های تعطیل شده را راه انداخت و احیا کرد که برای نمونه در سفر استانی به استان مازندران که در همین اواخر انجام شد، متجاوز از سیصد کارخانه و مرکز صنعتی تعطیل شده از جمله شرکت بزرگ نساجی مازندران را که در دولت قبل تعطیل شده بود، دوباره احیا کرد و از قِبّل آن هزاران شغل ایجاد و دل صدها خانواده را شاد کرد که این مشت نمونه خروار است که به طور کلی، او فلسفه وجودی دولت را خدمت به خلق و خدمت به خلق را خدمت به خدا می‌دانست.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false