×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ فروردین - ۱۴۰۲  
true
false

به گزارش رخداد شمال؛از دکتر محمد خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران در جشنواره شهید رجایی استان ۱۴۰۰ به عنوان مدیر دستگاه برگزیده و برترسال ۱۳۹۹ تجلیل شد.

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران در راستای ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در حوزه گروه سلامت و رفاه اجتماعی توانست با تلاش ، کوشش ، و همدلی , همکاران در صف و ستاد همچنین با نظارت عالیه ، بازدید های مستمر ، برنامه ریزیهای مدون و حضور در مراکز تابعه و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و ارتقاء بخشیدن به شاخص های مد نظر به این موفقیت دست یابد.

لازم به ذکر است که مدیریت درمان استان مازندران توانسته است ، در دوره های متعدد با مدیریت و راهبری دکتر خورشیدی در غالب یک کار گروهی و تیمی با تعامل و همکاری بین بخشی و پشتکار در سالهای ماضی و ایثار و مجاهدت و تقدیم شهدای جبهه سلامت در دو سال گذشته به موفقیتهای بزرگی دست یابد ، به گونه ای که توانسته است در سالهای (۱۴۰۰-۹۹-۹۸-۹۷-۹۶-۹۵-۸۹-۱۳۸۸) به عنوان دستگاه برگزیده و دارای طرح های خلاقانه در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی به کسب امتیازات لازم به عنوان دستگاه برتر مورد تقدیر استانداران و دولتمردان وقت قرار گیرد.

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران همچنین توانسته است در سال ۱۳۹۶ علی رقم کسب رتبه دستگاه برگزیده در جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر حمایت از کالای مصرف کنندگان مورد تجلیل قرار گیرد . همچنین این دستگاه با مدیریت دکتر خورشیدی توانست در جشنواره ستاد اقامه نماز کل کشور در سال ۹۵ رتبه عالی و نخست را کسب نموده و دستگاه قابل تقدیر در فعالیتهای فرهنگی و تبیین و ترویج اقامه نماز استان در سالهای ۹۷-۹۸-۹۹ باشد به گونه ای که مورد تقدیر دستگاه های ناظر قرار گیرد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false